חשיבות הניוזלטר הפרסומי

חשיבות הניוזלטר
הניוזלטר - המוצר הפרסומי שהולך כנגד כל מה שקיים בפרסום הרגיל.
הניוזלטר הוא סוג של פלא בעולם הפרסום. באופן כללי, פרסומות רודפות אחרי קהל היעד שלהן, מספיק היום לכתוב בגוגל חציל עם טחינה, כדי שיקפצו לנו בפיד פרסומות לאולמות אירועים. מספיק לעבור ברדיוס מסוים מסניף של רשת המבורגר כדי להיות מטורגט לפרסומת הבאה שלהם. 
והתגובות בהתאם, זה קצת מרגיז, מוזר, מעלה תהייה, לפעמים זה מעורר טיפה אנטי…

הניוזלטר מתרחק מהמקומות האלו - הוא לא דומה בשום אופן לאף כלי פרסומי אחר.
הוא ארוך מהרגיל, לא עושה שימוש בקניית שטח פרסום, לא רודף אחרי קהל היעד, לא דוחף מוצר, והכי כיף - קהל היעד מבקש להיות חלק ממנו ולקבל אותו,
ועדיין כלי קטלני, אם משתמשים בו כמו שצריך, על מנת לחזק את בית העסק, החל מבניית קהל לקוחות, ועד לשימור קהל הלקוחות. 

תארו לכם שיחה עם אדם שמבין עניין, בנושא שהכי מעניין אתכם. תארו לכם שיחה, בין חובב קולינריה לשף מוכר, שיחה פשוטה, בגובה העניים, מלאה בתוכן, מעניינת, אף אחד לא ממהר לשום מקום, שיחה שעולים בה קצת סודות, דברים שאי אפשר להעביר במנה עצמה, השף מספר על המקום בו למד את המנה, ולאן היא מחזירה אותו, ובסיומה הוא אפילו נותן לכם את המתכון לאותה מנה מדוברת, הוא לא מבקש תמורה, ולא התחייבות. 

הניוזלטר היא אותה שיחה, שלכם כבעלי מקצוע אל מול הלקוחות, שיחה בה אתם פורטים את סודות המקצוע, מוסיפים להם נפח אישי, וטיפ מקצועי קטן, אתם הופכים את השם שלכם לשם הנרדף של התחום בו אתם עוסקים.
הניוזלטר יוצר קשר אישי מול הלקוחות, ומשחרר אותם מהתחושה של “צרכן”, הם לא מנוצלים, ומקבלים את היחס שמגיע להם בהיותם חלק מקהל הלקוחות שלכם.

עם זאת, צריך לזכור שאנחנו ב 2018, ועל אף שזהו המקום להרחיב במילים, עדיין הטקסט צריך להיות ערוך טוב ומזמין לקריאה, כמו גם העיצוב. הלקוח יודע להרגיש אם הוא מקבל השקעה גם במקומות שבהם לא מתבצעת מכירה ושם הוא מוכן להפוך ולהיות חלק בלתי נפרד מקהל הלקוחות של בית העסק, ויתרה מזו גם להפוך להיות ממליץ. כולם מחפשים בית עסק טוב שייתן להם משהו בנוסף לקניה, ואנשים שמחים להמליץ על כאלו לאנשים שהם אוהבים. וניוזלטר יכול בהחלט להיות המקום הזה - במידה ועובדים איתו נכון, מול בעלי מקצוע מנוסים, ויכול להיות גם ללכת לאיבוד במידה ולא מוגש בצורה הנכונה.

מוצרים שיהפכו את הניוזלטר הבא שלך למצויין 

x

#{title}

#{text}

#{price}