הפינה השבועית: כוחו של אינסטגרם

פרסום באינסטגרם

האינסטגרם הוא אחד מהדברים הללו, שכל אדם שיש לו חלום להפוך למיליונר יום אחד נושא לכיוונו עיניו בתהייה.
איך זה יכול להיות? ואיך זה לא אני שמצליח לעשות כאלו אקזיטים מטורפים? אז בואו נסביר לכם איך...
מדובר בחבורה של כמה אנשים גאונים, שהקימה את אינסטגרם בשנת 2010 - ושנתיים לאחר מכן מכרה את הזכויות לפייסבוק תמורת מיליארד דולר - בזמן המכירה מס’ העובדים בחברה היה 13.
עכשיו למטמטיקה פשוטה: תעשו מיליאירד לחלק ל - 13. נכון, זה מלא. אבל כשזה נוגע לגאונות שכזו - מגיע לכל אחד מהם להרוויח כל אגורה שחוקה כי הם פיתחו זירה גאונית. 

מאז רגעי המכירה ועד היום אינסטגרם נמצאת במגמת עליה מתמדת - ומונה כיום מעל ל800 מליון משתמשים הפעילים מדי חודש, וכ - 500 מליון הפעילים מדי יום. ולא רק זה - 
לאינסטגרם ממוצע של 3.5 מיליארד לייקים על כל 80 מליון תמונות שעולות בכל יום! 

אבל כמו בכל זוהר... התהילה לא פשוטה והבעייתיות באינסטגרם היא ריבוי המידע שמציף לנו את הפיד מדי שניה והתחרות על כל עוקב שהפכה להיות בלתי אפשרית עד כדי מצב שבו כדי לבלוט, אנשים מוכנים לעשות דברים קיצוניים למדיי - כמו לדוגמא בחור הודי שניסה לעשות סלפי עם דוב, ומת. 

אבל היי, אין מה לדאוג - יש גם דרך לעשות את זה נכון ולהישאר בחיים! ואנחנו מכינים לכם פה דוגמאות טובות, לחשבונות עסקיים מעוררי השראה, ואשראי, ששווה ללמוד וליישם גם בדף העסקי שלכם. סוד קטן - את החשבונות מנהלים אנשי מקצוע, וכל פוסט שעולה עובר בקרת איכות והתייחסות לדקויות כמו איכות התמונה, תזמון הפוסט וטקסט טוב. או שפשוט אפשר לעשות סלפי עם דוב. 

מוצרי הפרסום באינסטגרם

x

#{title}

#{text}

#{price}