שלושה טיפים ליצירת פיד אינסטגרם מנצח

איך ועם איזה אפליקציות נשיג דף אינסטגרם שיווקי, יפה ואסתטי שיגרום לאנשים לעקוב אחרינו!
פרסום באינסטגרם

אינסטגרם יכול, ומשמש כפלטפורמה בעלת חשיבות רבה לפרסום. בהתייחס לעולם שלנו, פרסום לעסקים קטנים, שימוש נכון באינסטגרם יכול להיות נק’ מפנה חיובית עבור הצלחה עסקית. 
מה הופך אותו לכל כך חשוב עבור פרסום לעסקים קטנים? העובדה שהתקציב העומד לרשותם עבור פרסום העסק לא מספיק עבור קניית שטחי פרסום אטרקטיביים, והופך את השימוש ברשתות החברתיות לפלטפורמת פרסום חופשית, חשובה ולא פחות מזה, גם מביאה תוצאות על אמת. 

הנה שלושה טיפים, ואפליקציות, שיגרמו לדף האינסטגרם העסקי שלכם, להראות לוהט במיוחד:

1 - יצירת תוכן ויזואלי - לפני שמתחילים לסדר את הפיד, ולערוך את התמונות, חשוב שיהיו תמונות לא? 
     קחו לכם רגע לפני שאתם מתחילים להעיף פלאשים באוויר, ותיצרו תכנית חלוקה לקטגוריות של הצילומים.
     
2- עריכה - נתחיל ב”איך” - כדי ליצר נראות טובה ומקצועית עבור הדף, עלינו לעצב שפה גראפית שתלווה את התמונות לאורך זמן, ובכך נייצר בעצם קו אחיד ונקי, שיהפוך את הצפיה בדף שלנו לנעימה לעין, וגם תרמוז לגולשים “יש פה עסק עם סטייל”. עיצוב שפה גראפית, ברמה הבסיסית ביותר תתייחס לצבעים, שילוו את העריכה ויקנו לתמונות את האפשרות לתקשר זו עם זו כאשר מופיעות על הפיד.  הרצף המינימלי לצורה שבה יופיעו התמונות על גבי הפיד, הן בשלשות, ולכן כדאי לתכנן “אופי” מסוים עבור שלוש תמונות לפחות. 



 
אפליקציות מומלצות SNAPSEED / Lightroom - שתיהן חינמיות, זמינות לאנדרואיד ואייפון, ופופלריות מאוד, מה שאומר, שאפשר למצוא הרבה “מדריכים” לעבודה עם על אחת מהאפליקציות.

 
3 - סדר! אחרי שיצרנו תוכן ויזואלי, השקענו בצילומים, ערכנו את התמונות, בנינו תוכנית מסודרת, מתי ואיך עולה כל פוסט, האפליקציה שתעזור לכם להוציא את זה לפועל היא - Planoly. האפליקציה, מובנה כולה עבור פרסום לעסקים קטנים, ואפשר למצוא בה גם פיצ’רים מדהימים כמו העלאת פוסטים מתוזמנים, אבל זה לפעם אחרת. באשר לנושא שלנו - Planoly נותנת לנו תצוגה מלאה של הפיד ומאפשרת הזזה של התמונות על גבי הפיד, באופן שנוכל להציב מראש את התמונות במיקום האופטימלי עבורן, בדיוק איך שזה יראה על גבי חשבון האינסטגרם.
 
לסיום - זו רק ההתחלה. 
יש עוד המון אפליקציות חינמיות שמאפשרות לעשות עבודה מדהימה - אבל עולות בזמן יקר, אנחנו ב- איטרס סולושיינס נשמח לעזור לכם להביא את דף האינסטגרם של העסק לנראות ברמה גבוהה.
בניית תכנית שיווקית, עיצוב שפה גראפית, רעיונות שיווקים פורצי דרך, ועוד… אנחנו מציעים עבור עסקים קטנים במחירים מותאמים, אבל תוצרים ואיכות בליגה של הגדולים.

מוצרי הפרסום באינסטגרם שלנו

x

#{title}

#{text}

#{price}