אננס - עולם תוכן מתוק!

אננס - פרי שגדל בעיקר באזורים עם אקלים טרופי ומזוהה בעיקר עם מקומות כמו תאילנד וברזיל, הוא הולך טוב כקינוח, בסלט פירות, שייקים, ובהוואי אפשר למצוא אותו בצורה מסוימת של יין, בקיצור, לא חסר מה לעשות איתו בעולם הקולניארי.
אבל האננס כבר מזמן חצה את גבולות הצלחת, וגלש מחוץ לכוסות השייק, הוא רחוק מלהסתפק בלהיות קינוח, או אפרטיף.

אננס הוא ים, הוא חופש, הוא שמש ועור צרוב, אננס הוא החיים הטובים, הוא בדיוק איפה שרצינו לנו להיות עכשיו, הוא מעורר את הטעם אבל גם את הקנאה, אננס הוא הסיפור הגדול של מה שנכון, יפה וטוב, אננס הוא סמל סטטוס.

אפשר למצוא אותו מקועקע על הגוף
על החוף
והאמירה שלו היא אחת - וגדולה הרבה יותר מהטעם המתוק,
האמירה שלו היא הטעם המתוק של החיים.
image alt
זו בעצם השאיפה של כל מוצר, לשבור את הגבולות, ולהפוך להיות הסיפור הגדול, עולם מלא בתוכן ואמירה שמסתכמים אל תוך מוצר אחד ויוצאים ממנו הלאה. 
אבל לא לכל המוצרים יש חיים קלים כמו לאננס, לא כולם נולדו באזורים טרופים, ומופיעים בלי הפסקה בתוך חופשות על רקע של ים. יש מוצרים שצריכים הרבה יותר ממזל, אבל עם עבודה נכונה יכולים להיות להפוך ולהיות סמל סטטוס.

הדרך לשם מתחילה בפיצוח הקונספט - הרגע בו אנשי מקצוע מרכזים זמן וחשיבה סביב מוצר אחד, ונותנים לו את תשומת הלב שתוסיף לו את המסר, את הפאנצ’ את הזווית הנכונה שדרכה יצליח לחצות את הגבולות היבשים של השימוש בו, ולהפוך להיות מעוד אחד, לאחד. 
זה משהו שיכול לקרות לקפה, למקדחה, לאוהל, או למזון כלבים.
בכל אחד מהם טמון הפוטנציאל להיות שייך לסיפור גדול ולסמל סטטוס הקשור לעולמות של רגש, תפיסת עולם ודרך חיים.
אננס באינסטגרם
העולם מלא בסיפורי הצלחה, על אנשים שהתחילו בקטן, אבל מלאים בתשוקה ואמונה בעשיה שלהם, וקיבלו את הדחיפה הנכונה שהוציאה את הסיפור שלהם הלאה לעולם. וגם בכאלו שלא…
וההבדל, הוא לפעמים רק בדבר הקטן, בדחיפה הנכונה שקיבל מוצר מסוים, ואחד אחר שלא…
בכל יום עבודה קשה פוגשת הזדמנות, ממש כמו הרגע הזה, העסק שלי, פוגש מוצר שיכול להוציא אותו הלאה אל העולם, לתת לו את הסיפור הגדול, בנראות הנכונה, לשים אותו איפה שהוא אמור להיות ולייצג משהו גדול יותר.

הגיע הזמן שהמוצר שלכם יהפוך להיות האננס של 2018…
ולא עוד מרכיב פשוט, בתוך עולם של מוצרים.
image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}