מי אנחנו ואיך המיזם עובד?

ברוכות הבאות למהפכת הדיגיטל בתחום הפרסום! משרד הפרסום הדיגיטלי הראשון מסוגו בארץ הוקם במטרה לסייע לנשים עצמאיות בתחילת דרכן, המנהלות עסקים קטנים בעלי מחזורי הכנסה של לא יותר מ- 300k בשנה, לנהל את העסק באופן מקצועי ולשדרג את הכלים העומדים לרשותן בסכומים מסובסדים.

מאחורי המיזם עומד משרד הפרסום ׳מדיה איטרס׳ אשר מעניק שירותי מיתוג, עיצוב גראפי, בניית אתרי אינטרנט, אפליקציות ועוד ללקוחות הגדולים במשק הישראלי ובעקבות זיהוי הצורך של נשים עצמאיות בכלים מקצועיים החליט להנגיש את כל שירותי המשרד בכדי לסייע לנשים להגדיל את מחזורי המכירות שלהן ולצמוח בתקציבים הנמוכים העומדים לרשותן. 

כאשר הקמת את העסק שלך, לא חשבת שיגיע יום בו תתהי לעצמך האם את אוהבת את מה שאת עושה... היית נלהבת, מלאת תושיה.. רק רצית לעשות עוד ועוד כדי להגשים את השליחות שלך כל יום מחדש.

כחלק מהמשימות הרבות, הגדרת לעצמך את המטרות, נפגשת עם אנשי מקצוע שונים, יצרת והגדרת כל שלב ושלב ואז, הגיע הרגע המיוחל שכל עסק מגיע אליו - רגע השיווק והפרסום. רגע יצירת מנוע הלידים הזה שמייצר  את הפרנסה בפועל וכשהתחלת להתעסק איתו - הבנת שיש פער גדול בין החלומות שלך לבין המציאות.. 


התקציבים, כיאה לעסק בתחילת דרכו, לא היו גדולים ומצאת את עצמך משקיעה מעט פה ומעט שם, מנתבת  בתוך הים הגדול הזה שנקרא "שיווק" ובאיזשהו שלב, אחרי תקופה מסויימת - מצאת את עצמך קמה בבוקר כשמצד אחד ההכנסות שלך הן לא מה שחלמת עליו ומצד שני - את מותשת. את עייפה. אין לך את הכח לכתוב את הפוסט הבא, אין לך את הכח לייצר חומרים, לספר את ה״סיפור״ שאת צריכה להמשיך ולספר ללקוחות שלך בכדי שימשיכו לפנות אלייך והתסכול - גדול.

מעבר לעובדה הזו, את בסופו של דבר ומתוך ניסיון "לחסוך" - מוציאה המון כסף כבר חודשים ארוכים ועל דברים שלא מפיקים לך רווחה כלכלית. פעולה זו מאלצת אותך להצטמצם בשאר תחומי החיים על מנת להצליח ולתפעל את העסק שלך, שלא מצליח לגדול...

המטרה בפתיחת עסק היא רווחה כלכלית ואיפשור איכות חיים וכשאת לא מגיעה לשם - בשביל מה לטרוח..? 

כשכמעט והיה נדמה שכך הולכים להיראות חייך מעתה ועד עולם - פגשת במודעה שלנו 
שהבטיחה לך שהחל מעכשיו - את בידיים טובות.

אז קדימה,
עשי את הצעד ותני לנו לנער אותך קצת 
להחזיר לך את הפוקוס להתעסקות במה שחשוב 
ולהחזיר את התשוקה למקצוע שלך ואת האהבה לקום בבוקר 
כי החל מהיום, הכל הולך להיות הרבה יותר פשוט והחומרים והיצירתיות יזינו אותך במחירים אפשריים לכל כיס ואת תוכלי לעשות את מה שלשמו הקמת את העסק שלך מלכתחילה.

אנחנו נהווה לך תחנת ONE STOP SHOP של מוצרי פרסום ייעודיים ואפקטיביים שמטרתם להעמיד עסקים קטנים על הרגליים - במחירים שעסקים קטנים יכולים לעמוד בהם: עריכת פוסטים לפייסבוק, עריכת ניוזלטרים, מחקר מתחרים מקיף, תכנון אסטרטגי של פעילות באינסטגרם, עיצוב שפה גראפית, עיצוב והקמת אתר על בסיס תבנית ועוד בעוד הכל נעשה ברמה הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מוכשרים, בעלי נסיון רב, ועשיה שמסתכמת בתוצאות. 

החלום הגדול ביותר שלנו הוא לייצר עשייה בעלת משמעות ולסייע לעסקים קטנים לצמוח ובעולם כל כך דיגיטלי, בו באמצעות מנוע עבודה דיגיטלי חכם נחסך כל כך הרבה זמן אנו יכולים לאפשר לך לשלם מחירים נמוכים וליהנות מעבודתם של מיטב המעצבים, המתכנתים ואנשי הפרסום בארץ. 

בין הפנתרות שלנו נמצאות: עדיף - קהילת בעלי המוגבלויות הגדולה בישראל, משרד עורכי הדין גור -אריה, הנומרולוגית המפורסמת ענבל לוי, טל יעקב - מטפלת מוסמכת בילדים, רואת החשבון יפית סיגאווי, חברת הנדל״ן b smart בבעלות אור קיצ'ין, הדס לוי מנחת הורים ועוד פנתרות הנמצאות בתחילת דרכן וזקוקות לסיוע ולמקצועיות שלנו!


שנתחיל? לחצי כאן 

x

#{title}

#{text}

#{price}